Augusts Vasilonoks in the finals of the skills competition

Spraigā cīņā, kuras iznākums noskaidrojās tikai pašās beigās, Red Bull Salzburg U18 komandas hokejists Augusts Vasiļonoks uzvarēja pirmajās individuālajās hokeja meistarības sacensībās, kas jebkad notikušas Olimpiādē. Latvijai tā ir pirmā zelta medaļa, kas izcīnīta ziemas Olimpiskajās spēlēs. 1,81 m garais uzbrucējs, kam nākamnedēļ paliek 16 gadi, uzvarēja arī šo sacensību kvalifikācijā, kurā tika summēti rezultāti no sekojošiem elementiem: ātrākais aplis, metienu precizitāte, slidošana, spēcīgākais metiens,  piespēļu precizitāte un ripas kontrole.

Augusts Insbrukā uzrādīja lielisku sniegumu. "Tā ir neticama sajūta, būt uzvarētājam. Cīņa bija spraiga līdz pēdējai minūtei. Manuprāt tā ir lieliska ideja izveidot šādas sacensības Olimpiskajās spēlēs."

Red Bull apsveic Augustu un priecājas par latvieti, ko Red Bulls hokeja komanda Zalcburgā atklāja pagājušā gada starptautiskajā U-16 turnīrā Zalcburgā. Kopš tā laika Augusts trenējas pēc Red Bull hokeja metodes un Zalcburgas komandas sastāvā cīnās U18 Red Bulls Hockey Rookies Cup.
 


Komentāri

  Pievieno komentāru

  * Jāaizpilda visi lauki
  Raksta zīmju limits ir 2000 :
  Uzraksti vārdu kreisajā pusē, tad spied "Komentēt"

  Rakstu informācija

  null28.01.10

  Formula 1 tavā Iphone