Red Bull Tourbus Liepāja, Jelgava, Rīga

Sestdien, 12. maijā, Liepājā pie 1. Rokkafejnīcas notiks pirmais Red Bull Tourbus jauno grupu koncerts, kura īpašais viesis ir Dzelzs Vilks. Koncertā uz īpašā muzikālā autobusa skatuves uzstāsies četras no 12 labākajām grupām, kuras no vairāk nekā simts pieteiktajām izvērtēja žūrija: grupas Dzelzs Vilks solists Juris Kaukulis, Gustavo un mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, kas koncertā uzstāsies arī kā DJ. Šīs grupas ir: “On the roof”, “Karmafree”, “Burned in Blizzard” un “Crow mother”.

Kura no šīm grupām būs Liepājas posma uzvarētāja, kas uzstāsies uz Red Bull Tourbus skatuves “Fonofest” festivalā un cīnīsies par galveno balvu, noteiks skatītāju ovāciju skaļums, kas tiks mērīts ar speciālu decibelmetru, tāpēc fanu atbalsts var būt izšķirošs faktors. Ieeja koncertā ir bez maksas. Nākamie Red Bull Tourbus koncerti notiks 15. maijā Jelgavā un 17. maijā Rīgā.

 

Red Bull Tourbus koncerti

12. maijā, plkst 19.00 Liepājā pie Pirmās Rokkafejnīcas
Piedalās: “On the roof”, “Karmafree”, “Burned in Blizzard”, “Crow mother”.
Īpašais viesis: Dzelzs Vilks
KONCERTS BEZMAKSAS
15. maijā, plkst 19.00 Jelgavā pils pagalmā
Piedalās: “Anita Intaite”, “Research Chemical”, “Mākoņstūmēji”, Galaxy Bosons
Īpašais viesis: Astro'n'out
KONCERTS BEZMAKSAS
17. maijā, plkst 19.00 Rīgā, Rātslaukumā
Piedalās: “Nepilngadīgā Anna”, “Pirmais kurss”, “Pūķa gars”, SMIND”
Īpašais viesis: Satellites LV
KONCERTS BEZMAKSAS

30. jūnijā Ventspilī, plkst. 21.00 Red Bull Tourbus Ghetto Games edition
Piedalās: 3 jaunās grupas un GACHO. Ventspilī notiekošajā esktrēmo sporta veidu un mūzikas festivalā Ghetto Games piedalās tās grupas, kas Liepājas, Jelgavas vai Rīgas atlases posmos neizcīnīja uzvaru, bet skatītāju balsojums tām dod otru iespēju uzstāties un nopelnīt biļeti uz finālu.

Jāatgādina, ka aprīlī notika reģistrācija Red Bull Tourbus jauno grupu konkursam, kurā pieteicās nedaudz vairāk par 100 grupām dažādos mūzikas stilos. Balvu fondā ir iespēja koncertēt uz vienas skatuves ar Dzelzs Vilku, Astro'n'out, Satellites LV vai GACHO uz muzikālā autobusa Red Bull Tourbus skatuves, bet uzvarētājam būs iespēja uzstāties uz Fonofest galvenās skatuves, kā arī dzirdēt savu dziesmu radio SPIN FM ēterā. Konkursam nav ne vecuma, ne mūzikas stila ierobežojumu.
 


Komentāri

  Pievieno komentāru

  * Jāaizpilda visi lauki
  Raksta zīmju limits ir 2000 :
  Uzraksti vārdu kreisajā pusē, tad spied "Komentēt"

  Rakstu informācija

  null28.01.10

  Formula 1 tavā Iphone