GACHO

No 29. jūnija līdz 1. jūlijam Ventspilī notiks Ghetto Games festivāls, kurā piedalīsies 1500 sportistu no 15 valstīm, arī vairāki Red Bull braucēji, ieskaitot ventspilnieku Madaru Apsi. Pasākuma sportisko daļu noslēgs „Red Bull Tourbus” jauno mūziķu skatuve ar īpašo viesi GACHO.

„Ghetto Games festivāla Ventspilī” norises būs sadalītas četrās aktivitāšu zonās. Piejūras teritorijā – ielu basketbols, dejas, armvrestlings un ielu vingrošana. Katoļu ielas stadionā – ielu futbols, vasaras skeitparkā – BMX, skrituļslidošana, skeitbords un velotriāls. Ventspils Piedzīvojumu parkā sacentīsies snovbordisti un frīstaila slēpotāji, BMX un MTB treilu sacensības, veikbords, kā arī norisināsies mūzikas programmas aktivitātes.

Ventspilī sadzīvos klasisko basketbola un futbola ielas variācijas, sacenšoties trīs pret trīs „Ghetto Basket” un „Ghetto Football” laukumos, ar daudziem citiem sporta veidiem. Paralēli notiks sacensības BMX frīstailā un MTB frīstailā, ekstrēmajā skrituļslidošanā, skeitbordā un velotriālā. Skeitparku sporta veidu dalībnieki cīnīsies par 3000 Ls lielo balvu fondu. Dalībnieku pulkā būs viens no vadošajiem Eiropas BMX frīstaila meistariem čehs Mihaēls Berans, ukrainis Vasja Lukjaņenko, kā arī skeitbordists Madars Apse.

Ielu kultūru nevieno tikai asfalts, bet gan arī ūdens un sniegs, jo festivāla programmā arī veikbords un kaitbords, kā arī snovborda un frīstaila slēpošanas sacensības „Air Bag” disciplīnā.
„Ghetto Basket” starptautiskajā turnīrā startēs deviņu valstu ielu basketbolisti. Kopumā 16 komandas cīnīsies par ceļazīmi uz neoficiālo pasaules čempionātu ielu basketbolā „Moscow Open”, kas notiks jūlija beigās Krievijas galvaspilsētā. Šovasar Maskavā pulcēsies tikai paši meistarīgākie strītbasketbolisti pēc īpašiem žūrijas ielūgumiem, bet Ventspils „Ghetto Basket” ir piešķirta ekskluzīva iespēja izspēlēt vienu no 16 ceļazīmēm uz šo turnīru ar 45 000 ASV dolāru lielo balvu fondu. Paralēli šim starptautiskajam turnīram Ventspilī sestdien notiks arī ierastais „Ghetto Basket”  .
„Ghetto Football” turnīri tiek organizēti tikai otro gadu, taču futbola spēlēšana trīs pret trīs ar apmalēm ierobežotā laukumā kļūst arvien populārāka, katru trešdienu Rīgā, Grīziņkalnā pulcējot vairāk nekā 70 komandu. Ventspilī laukumi tiks izvietoti uz mākslīgā futbola seguma.
„Ghetto Dance” pārsteigs ne tikai ar dalībniekiem no daudzām valstīm, bet arī ar lielisko pasākuma vadītāju „Swifty” no Lielbritānijas, kā arī ar kompetento starptautisko žūriju, kurā būs arī „Ryfa” (Polija), „P-Dog” (Vācija) un „Seun” (Nīlderlande). Par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ „Lee” no Norvēģijas un DJ „Sergucci” no Latvijas. „Ghetto Dance” programmas kulminācija tiks sasniegta 30. jūnija vakarā, izspēlējot apmēram 1000 eiro lielo balvu fondu.

Sestdien Piedzīvojumu parkā notiks „Red Bull Tourbus” jauno grupu koncerts, kura dalībniekus izvēlēsies paši skatītāji, līdz 22.jūnijam balsojot seit. Koncerta īpašais viesis būs “GACHO”, uzstāsies arī “DaGamba”, britu “DJ Featurecast”, pašmāju DJ meistari – „Toms Grēviņš”, „Mixmaster AG” un “Dub:ra”.
“Ghetto Games festivāls” ir iecerēts kā nozīmīgākais ielu sporta un mūzikas notikums Latvijā, kas ik gadu būs kā kvalitātes un iedvesmas mērs simtiem citu ielu kultūras pasākumu. Šajā festivālā 90% veidos sportiskās aktivitātes, kurās piedalīties tiks aicināti sportisti un komandas no visas Eiropas. Tas būs pirmais šāda mēroga pasākums Baltijas valstīs.


Festivāla oficiālā mājas lapa:
www.ghettogamesfestival.com
 


Komentāri

  Pievieno komentāru

  * Jāaizpilda visi lauki
  Raksta zīmju limits ir 2000 :
  Uzraksti vārdu kreisajā pusē, tad spied "Komentēt"

  Rakstu informācija

  null28.01.10

  Formula 1 tavā Iphone